Over ons

Over High Profile Locaties bv

Over High Profile Locaties

Als online uitgeverij geloven wij dat opdrachtgevers altijd de meest inspirerende en bijzondere locaties voor hun meetings en events moeten kunnen vinden.

Dit doen wij door mooie en gebruiksvriendelijke producten & diensten gratis beschikbaar te stellen aan opdrachtgevers.

Wij zorgen dat zakelijke opdrachtgevers op elke mogelijke manier, via websites / apps / inspiratie boeken / social media / onderzoeken hun juiste locatie vinden. Ons doel is om dé locatiespecialist van Nederland te zijn.

Met uitgaven en websites als:

  • Jaarboek LOCATIES
  • GreaterVenues.com
  • Locaties.nl
  • LocatieMarkt.nl
  • Locaties app
  • LocatieFlash
  • Locatie.tv
  • Het Locatieonderzoek
  • Inspirerendelocaties.nl
  • Toptrouwlocaties.nl

Onze teams

High Profile Locaties:

Ronnie Witjes Ronnie Witjes
Co-Owner

ronnie@locaties.nl
Oscar Krechting Oscar Krechting
Co-Owner

oscar@locaties.nl
Rene Stoop Rene Stoop
Accountmanager

rene@locaties.nl
Roos Witjens Roos Witjens
Accountmanager

roos@locaties.nl
Susan Reijnders Susan Reijnders
Accountmanager

susan@locaties.nl
Diederik Smit Diederik Smit
Accountmanager

diederik@locaties.nl
Milou de Haan Milou de Haan
Accountmanager

milou@locaties.nl
Juwita Slatman Juwita Slatman
Accountmanager / Marketing Assitent

juwita@locaties.nl
Marisha Wijnschenk Marisha Wijnschenk
Personal Assistent

marisha@locaties.nl
Brigitte Geurtsen Daniel Verheij
Hoofdredacteur

redactie@greatervenues.com
Debbie van Rooijen Debbie van Rooijen
Productie

productie@locaties.nl
Alex Koens Alex Koens
Internet Coördinator

alex@locaties.nl
Andy Hendriks Andy Hendriks
Webdeveloper

andy@locaties.nl
Brigitte Geurtsen Brigitte Geurtsen
Administratie

brigitte@locaties.nl

Toptrouwlocaties:

Wietske van der Werff Wietske van der Werff
Accountmanager

wietske@toptrouwlocaties.nl
Charly le Noble Meijer Charly le Noble
Accountmanager

charly@toptrouwlocaties.nl
Laura van den Berg Laura van den Berg
Locatieadviseur

laura@toptrouwlocaties.nl
Aranka Spanjaard Aranka Spanjaard
Accountmanager

aranka@toptrouwlocaties.nl
Anouk Meijer Anouk Meijer
Locatieadviseur

anouk@toptrouwlocaties.nl
Nikki van Deijl Nikki van Deijl
Locatieadviseur


nikki@toptrouwlocaties.nl

Nieuwsbrief ontvangen

Meld u aan voor de nieuwsbrief en mis nooit meer het laatste nieuws over nieuwe en gerestylde locaties.

Adres gegevens

High Profile Locaties bv
Franz Zieglerstraat 34AB
1087 HN Amsterdam