Vraag geheel vrijblijvend een offerte op bij Eye Filmmuseum:
In Eye Filmmuseum, het nationale museum voor de film in Amsterdam, wordt iedere gast geïnspireerd en verrast.
Welkom op de mooiste set van Nederland
'Eye is schatbewaarder, pionier en gids in de wereld van de film en de kunst van het bewegend beeld: een verrassende locatie voor uw event!'
Eye Filmmuseum is het enige museum voor film en de kunst van het bewegend beeld in Nederland. Gevestigd in levendig Amsterdam-Noord, gewaardeerd door haar prachtige architectuur en prettige ambiance. Maar Eye is zoveel meer dan een iconisch gebouw met een spectaculair uitzicht. Het is dé plek waar film wordt gevierd en gekoesterd. Een ontmoetingsplek waar iedereen welkom is. Waar het bruist. Waar je anders leert kijken. En waar je vol nieuwe energie weer vertrekt.
Eye can do it for you: voor elk type event de optimale ruimte
Van meerdaagse congressen tot intieme meetings: in Eye bruist de inspiratie. Eye beschikt over vier filmzalen in verschillende groottes: Cinema 1 t/m 4. Elke zaal heeft zijn eigen stijl en beeld en geluid van topkwaliteit. Voor kleinere events zijn er vier multi-inzetbare ruimtes met daglicht en spectaculair uitzicht: IJ-Lounge, Waterfront, Room at the Top en Studio. De Foyer en het Arenaplateau zijn riante cateringruimtes.
Een echte eyecatcher
Van de ruimtelijke, lichte en strakke vergaderruimtes tot de uitmuntende filmzalen voorzien van de nieuwste apparatuur, voor ieder event heeft Eye wat u zoekt. De eyecatcher in Noord is uitstekend bereikbaar per auto, fiets, boot en te voet vanaf centraal station. Vier filmzalen, een foyer en drie vergaderzalen heten uw gasten welkom. De ruimtes met elk een uniek karakter zijn te huur voor vergaderingen, lezingen, congressen, bedrijfspresentaties, workshops en natuurlijk filmvertoningen. Ook diners, borrels en recepties behoren tot de mogelijkheden. 4 keer per jaar bestaat de mogelijkheid om de gehele locatie exclusief te huren voor een besloten evenement. Bovendien kunt u trouwen of een jubileum vieren in ons gebouw. Zo kunnen wij aan alle wensen voldoen voor zowel kleine als grotere evenementen: een congres met 300 deelnemers, een bedrijfsfeest voor 900 collega’s of juist een intiem diner voor 30 personen: op deze inspirerende locatie zijn de mogelijkheden voor uw bijeenkomst talrijk.
We helpen je graag verder
Meer weten over de mogelijkheden voor jouw grote of kleinere event? Bel of mail Sales & Events en we helpen je graag verder!
tot 315
Bekijk zaal
tot 127
Bekijk zaal
tot 127
Bekijk zaal
tot 67
Bekijk zaal
tot 315
Bekijk zaal
tot 90
Bekijk zaal
tot 85
Bekijk zaal
tot 70
Bekijk zaal
tot 40
Bekijk zaal
tot 60
Bekijk zaal
Meld je gratis aan voor onze LocatieFlash nieuwsbrief en mis nooit meer het laatste nieuws over de nieuwe en gerestylede locaties. Powered by GreaterVenues.com