COVID-19 melding: Controleer of er beperkingen gelden bij de locatie. Mogelijk kloppen de capaciteit aantallen niet i.v.m. de huidige Covid-19 maatregelen. Het team van de locatie kan jou meer over vertellen over de mogelijkheden.
Vraag geheel vrijblijvend een offerte op bij Haje Hotel Joure:
Joure heeft een bibliotheek waar u een intiem feest kunt geven met ± 20 gasten. Ook is deze ruimte zeer geschikt om te vergaderen. Aangrenzend aan de bibliotheek vindt u de Jousterzaal, een mooie ruimte voor groepen vanaf 45 personen. Van de bibliotheek en Jousterzaal kan één grote zaal worden gemaakt, zo ontstaat er een schitterende ruimte voor elk type bijeenkomst. Bezoek ook onze binnentuin ‘de Lantaarn’. Opgetrokken uit glas geeft deze ruimte een unieke aanvulling op uw arrangement. Of dat nu een groot feest is of een besloten vergadering!
Deze locatie heeft aangegeven dat zij zorg dragen voor passende hygiënemaatregelen, waaronder een inrichting die het mogelijk maakt om 1,5 meter afstand te houden en extra maatregelen om veiligheid te bieden voor gasten en personeel. Zij geven aan te voldoen aan de richtlijnen van het RIVM.
Wij volgen het protocol van: HORECA Nederland. Actuele informatie hierover is te vinden op deze website.
Zaalhuur 1 uur - € 55,00
Zaalhuur 3 uur - € 95,00
Zaalhuur 8 uur - € 195,00
Verlenging per uur - € 24,50
Bedragen zijn exclusief catering en zaalattributen
Zaal is te combineren met de bibliotheek de schuifdeuren die de zalen verbinden kunnen geopend worden.
Meld je gratis aan voor onze LocatieFlash nieuwsbrief en mis nooit meer het laatste nieuws over de nieuwe en gerestylede locaties. Powered by GreaterVenues.com