COVID-19 melding: Controleer of er beperkingen gelden bij de locatie. Mogelijk kloppen de capaciteit aantallen niet i.v.m. de huidige Covid-19 maatregelen. Het team van de locatie kan jou meer over vertellen over de mogelijkheden.
Vraag geheel vrijblijvend een offerte op bij Naturalis:
Veel ruimte, indrukwekkend licht en prachtig uitzicht op de glaskroon en de trappenberg. Het imposante Atrium van Naturalis is een uitstekende locatie voor een groot feest of diner. Overdag komt het daglicht van alle kanten binnen en 's avonds is de glaskroon spectaculair verlicht. Ook het uitzicht op de trappenberg van het museum is indrukwekkend. In het Atrium kijk je je ogen uit en aan ruimte is geen gebrek. Het Atrium is te reserveren vanaf 18.00 uur. Naturalis is namelijk dagelijks geopend tot 17.00 uur.
Deze locatie heeft aangegeven dat zij zorg dragen voor passende hygiënemaatregelen, waaronder een inrichting die het mogelijk maakt om 1,5 meter afstand te houden en extra maatregelen om veiligheid te bieden voor gasten en personeel. Zij geven aan te voldoen aan de richtlijnen van het RIVM.
Wij volgen het protocol van: HORECA Nederland. Actuele informatie hierover is te vinden op deze website.
Wij volgen het protocol van: Eventplatform. Actuele informatie hierover is te vinden op deze website.
Wij volgen het protocol van: Musea. Actuele informatie hierover is te vinden op deze website.
Op aanvraag.
tot 240
Bekijk zaal
tot 320
Bekijk zaal
tot 120
Bekijk zaal
tot 50
Bekijk zaal
tot 36
Bekijk zaal
Meld je gratis aan voor onze LocatieFlash nieuwsbrief en mis nooit meer het laatste nieuws over de nieuwe en gerestylede locaties. Powered by GreaterVenues.com