COVID-19 melding: Controleer of er beperkingen gelden bij de locatie. Mogelijk kloppen de capaciteit aantallen niet i.v.m. de huidige Covid-19 maatregelen. Het team van de locatie kan jou meer over vertellen over de mogelijkheden.
Op de 1e verdieping bevindt zich een ruimte die veelal ingezet wordt als extra break-out zaal. De ruimte is basic en naar wens in te richten. Denk aan het houden van een workshop, een vergadering of een overleg. Er kunnen tot maximaal 20 gasten in deze ruimte.
Deze locatie heeft aangegeven dat zij zorg dragen voor passende hygiënemaatregelen, waaronder een inrichting die het mogelijk maakt om 1,5 meter afstand te houden en extra maatregelen om veiligheid te bieden voor gasten en personeel. Zij geven aan te voldoen aan de richtlijnen van het RIVM.
Wij volgen het protocol van: HORECA Nederland. Actuele informatie hierover is te vinden op deze website.
Wij volgen het protocol van: Eventplatform. Actuele informatie hierover is te vinden op deze website.
Op aanvraag.
tot 1500
Bekijk zaal
tot 250
Bekijk zaal
tot 2000
Bekijk zaal
Meld je gratis aan voor onze LocatieFlash nieuwsbrief en mis nooit meer het laatste nieuws over de nieuwe en gerestylede locaties. Powered by GreaterVenues.com