COVID-19 melding: Controleer of er beperkingen gelden bij de locatie. Mogelijk kloppen de capaciteit aantallen niet i.v.m. de huidige Covid-19 maatregelen. Het team van de locatie kan jou meer over vertellen over de mogelijkheden.
Vraag geheel vrijblijvend een offerte op bij Van der Valk Hotel Gilze-Tilburg:
Deze locatie heeft aangegeven dat zij zorg dragen voor passende hygiënemaatregelen, waaronder een inrichting die het mogelijk maakt om 1,5 meter afstand te houden en extra maatregelen om veiligheid te bieden voor gasten en personeel. Zij geven aan te voldoen aan de richtlijnen van het RIVM.
Wij volgen het protocol van: HORECA Nederland. Actuele informatie hierover is te vinden op deze website.
tot 100
Bekijk zaal
tot 100
Bekijk zaal
tot 19
Bekijk zaal
tot 9
Bekijk zaal
tot 12
Bekijk zaal
tot 4
Bekijk zaal
tot 12
Bekijk zaal
tot 220
Bekijk zaal
tot 35
Bekijk zaal
tot 50
Bekijk zaal
tot 220
Bekijk zaal
tot 120
Bekijk zaal
tot 70
Bekijk zaal
Meld je gratis aan voor onze LocatieFlash nieuwsbrief en mis nooit meer het laatste nieuws over de nieuwe en gerestylede locaties. Powered by GreaterVenues.com