COVID-19 melding: Controleer of er beperkingen gelden bij de locatie. Mogelijk kloppen de capaciteit aantallen niet i.v.m. de huidige Covid-19 maatregelen. Het team van de locatie kan jou meer over vertellen over de mogelijkheden.
Vraag geheel vrijblijvend een offerte op bij Van Nelle Fabriek:
Ervaar op een laagdrempelige manier hoe een online of hybride event er bij hen uitziet. Krijg meer feeling hoe alles werkt, krijg direct antwoord op je vragen en bekijk voorbeelden van hun beste online en hybride events. De online rondleidingen zijn telkens 20 minuten en vinden plaats om 12:00 uur, 12:30 uur, 13:00 uur, 13:30 uur. Reserveer nu je plek.
Van Nelle Fabriek in Rotterdam vormt het decor voor ieder eigentijds event in een historische en industrieel UNESCO Werelderfgoed.
Uw moderne event in een historisch monument
De Van Nelle Fabriek (1930), gebouwd vanuit de uitgangspunten Licht, Lucht en Ruimte, wordt gezien als het meest toonaangevende gebouw uit de stroming ‘het Nieuwe Bouwen’. Na het vertrek van Van Nelle uit de fabrieken is het gehele complex herontwikkeld tot haar huidige bestemming en heeft het medio 2014 de UNESCO Werelderfgoedstatus gekregen.
Waar voorheen Tabak, Koffie en Thee werden verwerkt is nu ruim 10.000 m2 is in gebruik voor bedrijfsevenementen, beurzen, vergaderingen, feesten en congressen. Door de verschillende ruimten is de locatie geschikt voor bijeenkomsten van 16 tot 7.000 personen.
De nostalgische zalen zijn compleet voorzien van alle moderne faciliteiten zoals designmeubilair, de modernste techniek en supersnel WiFi. De omgeving met de thema’s Licht, Lucht en Ruimte inspireert iedere keer weer tot een mooie invulling van uw evenement. Voor ieder evenement bekijken we hoe de ruimtes het best kunnen worden ingericht, met onze ruime diversiteit aan zalen is vrijwel alles mogelijk! Ons ervaren team adviseert u graag.
Duurzaam en groen!
In de Van Nelle Fabriek hechten we veel waarde aan verantwoord en betrokken ondernemen. Wij zijn al jarenlang in bezit van de Gouden Green Key en in 2008 heeft de fabriek het A-label voor duurzaam monumentenbeheer mogen ontvangen van de Rijksgebouwendienst van het voormalige ministerie van VROM. Ook ontbreken de Fair Trade producten niet in ons standaard assortiment. Uiteraard denken wij graag mee hoe we uw evenement zo duurzaam mogelijk kunnen verzorgen!
Bereikbaarheid Van Nelle Fabriek
De Van Nelle Fabriek is uitermate goed bereikbaar vanuit de verschillende richtingen. De fabriek ligt aan de rand van Rotterdam direct aan de A20, afslag Spaanse Polder. Parkeren is geen probleem we beschikken over een groot eigen parkeerterrein. Ook met het openbaar vervoer is de locatie goed bereikbaar, in slechts 15 min bent u van station Rotterdam Centraal op onze locatie. En zelfs per boot of helikopter kunt u de Van Nelle Fabriek bereiken!
Contact
Heeft u vragen of wilt u meer weten over de mogelijkheden of een rondleiding? Neem direct contact op om uw plannen te bespreken met het Van Nelle Events team of vul het informatieformulier in dan komen wij zo snel mogelijk bij u terug.
tot 20
Bekijk zaal
tot 4000
Bekijk zaal
tot 500
Bekijk zaal
tot 1100
Bekijk zaal
tot 70
Bekijk zaal
tot 50
Bekijk zaal
tot 20
Bekijk zaal
tot 30
Bekijk zaal
tot 40
Bekijk zaal
tot 70
Bekijk zaal
tot 300
Bekijk zaal
Deze locatie heeft aangegeven dat zij zorg dragen voor passende hygiënemaatregelen, waaronder een inrichting die het mogelijk maakt om 1,5 meter afstand te houden en extra maatregelen om veiligheid te bieden voor gasten en personeel. Zij geven aan te voldoen aan de richtlijnen van het RIVM.
Wij volgen het protocol van: Eventplatform. Actuele informatie hierover is te vinden op deze website.
Meld je gratis aan voor onze LocatieFlash nieuwsbrief en mis nooit meer het laatste nieuws over de nieuwe en gerestylede locaties. Powered by GreaterVenues.com