- Taal
More-Itz
- location_cityAan de haven & Aan een rivier
- person_pin1-600 personen
- styleBohemian / Ibiza & Industrieel
- meeting_room7 ruimtes
Over
More-Itz in Drimmelen is een bijzondere evenementenlocatie gelegen aan de rand van de Biesbosch, onder de rook van Rotterdam.
De zonnige sfeer van een strandclub op Ibiza, het comfort en de warmte van een Zwitsers skichalet, een bourgondische culinaire verzorging en de modernste faciliteiten voor meetings en events. Dat, in combinatie met een waanzinnig uitzicht op Nationaal Park De Biesbosch vinden we in More-Itz. De evenementenlocatie ligt in Drimmelen, op de grens van Zuid-Holland, Gelderland en Noord-Brabant, aan de haveningang van de grootste binnenjachthaven van Europa.
Vergaderen
Wij zijn voorzien van de meest moderne faciliteiten. Denk bijvoorbeeld aan beamers, projectoren of geluidsinstallaties. Alles wat nodig is om een succesvolle vergadering te realiseren.
Natuurlijk ontvangen wij u graag ook voor:
- Teambuilding activiteiten
• Productpresentaties
• Hei sessies
• MT overleg
• Cursussen en trainingen
• Private diner
Personeelsfeest
Wilt u een weergaloos personeelsfeest organiseren? Dan is More-Itz de perfecte plek.
Wij hebben verschillende binnen ruimtes beschikbaar tot 600 man. Grenzend aan de binnen ruimtes hebben wij een prachtig afgezonderd terras waar we diverse mogelijkheden hebben voor een maatwerk diner zoals lopend buffet, BBQ of à la carte.
Het uitzicht zorgt voor een relaxte omgeving. Daarmee is More-Itz een unieke locatie voor uw bedrijfsfeest. Uw medewerkers en collega’s zullen hier nog tijden over napraten.
Bedrijfsuitje
More-Itz heeft een luxe uitstraling, waarbij u aan drie kanten over het water uitkijkt. We liggen aan één van de grootste jachthavens van Europa, waardoor er vele mogelijkheden op het water zijn voor uw bedrijfsuitje. Zo hebben wij verschillende partners waarmee we een uniek en spetterend personeelsuitje voor uw bedrijf creëren. Het programma wordt geheel op maat gemaakt voor u, waarin al uw wensen worden meegenomen. Op deze manier bent u verzekerd van een succesvol bedrijfsuitje.
Overnachten
Overnachten is mogelijk op 5 min van de locatie zelf.
Vraag ons naar de mogelijkheden en wij regelen de hotelkamers en vervoer naar het hotel voor u en v.v.
Contact
Wilt u graag meer informatie over More-Itz? Neemt u dan vrijblijvend contact met ons.
Dan kunnen we uw wensen bespreken.
More-Itz ...Itz more!
Itz more!
- person1-op-1 sessies
- info21 diner
- infoBabyborrel
- infoBabyshower
- outdoor_grillBarbecue
- celebrationBedrijfsfeest
- festivalBedrijfsfestival
- infoBeurs
- local_barBorrel
- groupBrainstormsessie
- infoBrunch
- diversity_1Ceremonie
- groupsCongres
- restaurantDiner
- groupsExpositie
- infoFamiliedag
- nightlifeFeest
- festivalFestival bruiloft
- photo_cameraFotoshoot
- nightlifeGala & awardshow
- infoGender reveal party
- infoHigh Tea
- infoHybride event
- infoJubileum
- infoKick-off
- infoMeerdaagse bijeenkomst
- hubNetwerkevenement
- local_barOntvangst
- infoPrivate dining
- groupProductpresentatie
- nightlifePromotiefeest
- groupRelatie evenement
- infoSymposium
- sports_kabaddiTeambuilding
- infoTraining
- meeting_roomVergadering
- infoVerjaardagsfeest
- infoWebinar
- infoWorkshop
- infoYoga
- deckBuitenruimte(n)
- infoDakterras
- infoExclusief te huur
- sports_volleyballGespecialiseerd in in- & outdooractiviteiten
- hotelHotels op loopafstand
- elevatorLift aanwezig voor alle verdiepingen
- roofingOverdekte buitenruimte(n)
- accessibleRolstoeltoegankelijk
- accessibleRolstoeltoegankelijk toilet
- deckTerras
- outdoor_grillBarbecue mogelijk
- rv_hookupFoodtrucks mogelijk
- dinner_diningGastronomisch niveau
- brunch_diningPrivate dining mogelijk
- restaurantRestaurant aanwezig
- compostBiologisch georiënteerd
- ev_chargerElektrische oplaadpalen
- lightbulbLedverlichting
- ecoLokale catering
- recyclingPlastic, papier en glas wordt apart ingezameld
- ecoSeizoensgebonden catering
- compostVoedselverspilling wordt tegengegaan
- heat_pump_balanceWarmte-terugwinning-systeem (WTW)
- heat_pumpWarmtepomp
- water_dropWaterzuivering
- play_arrowBasis AV-set
- lanBekabeld internet mogelijk
- infoExterne AV-specialist mogelijk
- infoGlasvezelinternet
- wb_incandescentLed verlichting in gewenste kleur
- settings_input_hdmiPlug & play
- wifiWiFi
- music_noteAchtergrondmuziek buiten tot 22:00
- speaker_groupBand toegestaan
- tuneComplete DJ set aanwezig
- infoDJ booth aanwezig
- graphic_eqDJ toegestaan
- celebrationFeest binnen mogelijk? tot 06:00
- celebrationFeest buiten mogelijk? tot 22:00
- micMicrofoons aanwezig
- settings_input_hdmiPlug & play installatie voor live muziek aanwezig
- infoPodium aanwezig
- infoAanmeren op locatie mogelijk?
- directions_carAuto's kunnen eenvoudig naar binnen
- infoBereikbaar per watertaxi?
- petsHonden toegestaan?
- infoHotels in de buurt? 5 minuten
- local_shippingKan er een vrachtwagen naar binnen?
- infoLaadpalen voor elektrische auto’s aanwezig? 2 laadpalen
- infoMobiele laadpalen beschikbaar op aanvraag?
- infoMogelijkheid tot parkeren in de buurt?
- infoParkeerplaatsen aanwezig op de locatie? 30
- infoShuttle service beschikbaar?
- how_to_regDirect in contact met de locatie!
- euroGeen extra kosten
- how_to_regDirect in contact met de locatie!
- euroGeen extra kosten
starBeoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen voor deze locatie. Wees de eerste die een beoordeling plaatst als je ervaring heb met deze locatie.
Locatie en omgeving
Vraag & antwoord
Hier vind je praktische informatie over de locatie.
Staat je vraag er niet tussen?
Er zijn genoeg parkeerplekken aanwezig bij More-Itz. Bij de locatie zelf hebben we X parkeerplekken. Op loopafstand van de locatie bevindt zich een grote parkeerplaats voor 1200 auto's. Maar u hoeft niet te lopen, wij brengen u graag naar de locatie en later weer terug naar uw auto met onze shuttleservice.
More-Itz is met het OV bereikbaar per bus vanaf stations Breda en Lage Zwaluwe.
Er is een hotel met 40 kamers op 5 minuten loopafstand van More-Itz. De andere hotels zijn bereikbaar op 5 minuten afstand met de auto/taxi.
Wij hebben veel mogelijkheden in onze keuken en onze More-Itz chef kan veel bereiden. We stemmen dit graag af, een eigen cateraar meenemen is niet nodig.
Bij More-Itz is het mogelijk om tot diep in de nacht door te feesten. Buiten kan dit tot 22:00 uur en binnen tot 06:00 uur.
Voor events trouwfeesten vergaderingen bedrijfsuitjes heisessies presentaties en andere zakelijke reserveringen bij More-Itz die geannuleerd worden wordt 50% van de overeengekomen kosten doorbelast; 2 weken voordien 75%, 4 dagen voordien 90%. Indien collega’s het pand uitrennen zonder de nota te betalen wordt 250 euro administratiekosten gerekend.
More-Itz is goed bereikbaar met de auto vanuit alle hoeken van het land. Zodra je de snelweg af komt is het nog een kleine 10 minuten rijden totdat je bij onze locatie aan komt.