search
Suggesties
    mapAlle locaties
    • lightbulb
      Je hebt nog geen favorieten in je lijst toegevoegd.
    • Waar begint jouw event?
      search
      We hebben geen resultaten gevonden voor ''. Probeer iets anders.









    The Den, 's-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel

    • location_cityStedelijk gelegen
    • person_pin1-100 personen
    • styleHotel Chic & Modern design
    • meeting_room16 ruimtes

    Over

    Welkom bij The Den, 's-Hertogenbosch, a Tribute Porfolio Hotel, ideaal gelegen op loopafstand van centrum en station Den Bosch en dichtbij de Brabanthallen. Het hotel kenmerkt zich met haar moderne interieur, bourgondische cultuur en internationale allure. Het is de perfecte all-in-one vergaderlocatie in Den Bosch met meerdere vergaderruimtes, restaurants & bars, en hotelkamers op één bestemming. 

    Hotel The Den biedt 5 moderne vergaderzalen om een ontmoetingsplek te creëren voor zakelijk meetings, strategische sessies of presentaties. Door flexibele tussenwanden in 4 zalen zijn meerdere set-ups mogelijk en met de nieuwste technologie biedt elke zaal de mogelijkheid tot videoconferenties of hybride evenementen.

    Het hotel verwelkomt haar gasten in 160 stijlvolle kamers die van alle comfort zijn voorzien. Met casual dining in het restaurant & bar op de begane grond tot bruisende cocktails en culinaire hoogtepunten in onze rooftop restaurant & bar met dakterras. Hier ervaar je het beste uitzicht op de stad. Op deze manier zijn er talloze opties voor het organiseren van borrels, lunches en diners. Zelfs het exclusief verhuren van hun rooftop restaurant of bar inclusief dakterras is hier mogelijk.

    Hotel The Den, onderdeel van Marriott International, is het nieuwste hotel van Den Bosch en winnaar van de Entree Awards 2022 als Best New Hotel. Laat u verrassen door design hotel in Den Bosch.

     

    Uitstekend voor
    • local_barBorrel
    • restaurantDiner
    • infoJubileum
    • hubNetwerkevenement
    • groupRelatie evenement
    Algemene faciliteiten
    • infoDakterras
    • infoExclusief te huur
    • elevatorLift aanwezig voor alle verdiepingen
    • roofingOverdekte buitenruimte(n)
    • hotelOvernachten op locatie mogelijk
    • accessibleRolstoeltoegankelijk
    • accessibleRolstoeltoegankelijk toilet
    • deckTerras
    Culinaire mogelijkheden
    • dinner_diningGastronomisch niveau
    • restaurantRestaurant aanwezig
    Duurzaamheid
    • lightbulbLedverlichting
    • recyclingPlastic, papier en glas wordt apart ingezameld
    • water_dropRegenwateropvang
    • ecoSeizoensgebonden catering
    • compostVoedselverspilling wordt tegengegaan
    Technische faciliteiten
    • play_arrowBasis AV-set
    Entertainment
    • infoDJ booth aanwezig
    • graphic_eqDJ toegestaan
    • volume_downGeluidslimiet
    Overige faciliteiten
    • sound_detection_dog_barkingHonden toegestaan
    Angeline MarxSales Manager
    • how_to_regDirect in contact met de locatie!
    • euroGeen extra kosten
    Angeline MarxSales Manager
    • how_to_regDirect in contact met de locatie!
    • euroGeen extra kosten

    Deluxe King Room

    Deluxe King

    bed2 personen
    Deluxe Twin Room

    Deluxe Twin

    bed- personen
    Deluxe King City View (1)

    Deluxe King City View

    bed- personen
    Junior Suite (2)

    Junior Suite

    bed2 personen

    starBeoordelingen

    Er zijn nog geen beoordelingen voor deze locatie. Wees de eerste die een beoordeling plaatst als je ervaring heb met deze locatie.

    Locatie en omgeving

    Vraag & antwoord

    Hier vind je praktische informatie over de locatie.
    Staat je vraag er niet tussen?

    • Er zijn diverse parkeergarages op loopafstand van het hotel. De dichtstbijzijnde parkeergarage is Parkeergarage Paleiskwartier. De andere parkeergarage zijn te bereiken via de Paleisbrug. Voor actuele prijzen, bekijk de website van de parkeergarage.

    • Ja, Station ‘s-Hertogenbosch is op 500 meter loopafstand (10 minuten). Indien gewenst kunt u ook de bus nemen. Onderstaande haltes zijn dichtbij het hotel gelegen: Bushalte Vlijmenseweg ter hoogte van het Koning Willem 1 College. Bushalte Onderwijsboulevard richting Station ’s-Hertogenbosch Bushalte Onderwijsboulevard/Vlijmenseweg richting Tilburg & ’s-Hertogenbosch

    • Ja, Hotel The Den heeft 160 stijlvolle kamers waar gasten kunnen overnachten.

    • Dit is niet mogelijk.

    • Dit wordt overeengestemd met onze specialisten van het events team.

    • De Uniforme Voorwaarden Horeca (UVH) zijn leidend voor Hotel The Den met betrekking tot de annuleringsvoorwaarden.