Vraag geheel vrijblijvend een offerte op bij Johan Cruijff ArenA:
Een groots evenement vraagt om een spectaculaire ruimte. In het stijlvolle Amsterdam ’72 komt uw congres, seminar of galadiner perfect tot zijn recht. De omvang en hoogte maken unieke settings mogelijk, waarbij u zelf de opstelling bepaalt. Na de wedstrijden is dit dé place to be voor de nabeschouwing. Onze zalen zijn vernoemd naar internationale finales. In dit geval die in Amsterdam van 1972, omdat Ajax in dat jaar 5 keer een beker won. Andere finales waren hier in 1973, 1987, 1992 en 1995.
Het balkon over de volle lengte van de zaal geeft uw evenement extra cachet. Amsterdam ’72 heeft bovendien een weidse entree vanaf het Plein van de Toekomst. Wilt u echt groots uitpakken? Bijvoorbeeld met een toost op een geslaagd evenement? Wij verbinden Amsterdam ’72 met het Plein van de Toekomst. Hier proeft u een unieke sfeer doordat u het stadion in kunt kijken.
Op aanvraag.
tot 350
Bekijk zaal
tot 400
Bekijk zaal
tot 150
Bekijk zaal
tot 30
Bekijk zaal
tot 1500
Bekijk zaal
tot 400
Bekijk zaal
tot 90
Bekijk zaal
tot 1000
Bekijk zaal
Meld je gratis aan voor onze LocatieFlash nieuwsbrief en mis nooit meer het laatste nieuws over de nieuwe en gerestylede locaties. Powered by GreaterVenues.com