Museum BroekerVeiling
Highlights
- Locatie en omgevingAan het water & Aanmeren mogelijk
- Capaciteit1-300 personen
- Sfeer en uitstralingBasic & Landelijk
- 8 ruimtes
Over de locatie
Vergaderen op een plek met historie én impact
Bent u op zoek naar een inspirerende locatie voor uw vergadering, training, presentatie of zakelijke bijeenkomst? Museum BroekerVeiling biedt een unieke combinatie van historie, karakter en moderne faciliteiten. In het hart van Broek op Langedijk vindt u de oudste groentedoorvaarveiling ter wereld – de plek waar het veilen bij afslag zijn oorsprong vond.
Onze bijzondere zalen, geschikt voor gezelschappen van 10 tot 300 personen, bieden elk een eigen sfeer. Van stijlvol en modern tot authentiek en historisch: er is altijd een ruimte die past bij uw bijeenkomst. Alle zalen zijn voorzien van de benodigde audiovisuele middelen en er is voldoende parkeergelegenheid op loopafstand.
Waarom kiezen voor Museum BroekerVeiling als zakelijke locatie?
- Centraal gelegen in Noord-Holland, goed bereikbaar via A9
- Gratis parkeergelegenheid in de directe omgeving
- Professionele begeleiding en gastvrije service
- Mogelijkheden voor lunch, borrel of diner op maat
- Optioneel te combineren met een korte rondleiding of vaartocht voor een verrassende break
Laat uw bijeenkomst plaatsvinden op een plek die indruk maakt. Neem contact met ons op voor beschikbaarheid of een offerte op maat.