Terras Mango's Beachbar

  • highlighted.details.outdoorSpaceType
    Terras
  • Oppervlakte
    100 m2
Bekijk locatie

Over

Bij Mango’s Beachbar in Zandvoort stap je op het terras direct een andere wereld binnen. De geur van zee, het ruisen van de golven en de warme gloed van de ondergaande zon zorgen voor een unieke sfeer die je nergens anders vindt. Het ruime terras ademt de ontspannen charme van het Caribisch gebied, met palmbomen, kleurrijke meubels en een laid-back vibe die meteen aan vakantie doet denken. Hier geniet je met je voeten in het zand van een versbereide cocktail, een smaakvolle barbecue of een tropisch buffet – terwijl je uitkijkt over de eindeloze horizon.

Het terras biedt volop ruimte voor grote groepen en is volledig voorbereid op ieder weerstype, met stijlvolle overkappingen en heaters voor koelere momenten. Of je nu langskomt voor een borrel, diner of bedrijfsfeest: het buitengedeelte van Mango’s maakt elk event warm, zorgeloos en onvergetelijk. Dankzij de flexibiliteit van de opstelling en de persoonlijke service wordt het terras moeiteloos omgetoverd van relaxte beach lounge tot levendig feestlocatie.

Wie op zoek is naar een locatie waar de zon altijd lijkt te schijnen – zelfs als het weer even tegenzit – vindt op het terras van Mango’s precies wat nodig is om indruk te maken.🥭✨

Faciliteiten

Indeling & max. capaciteit

  • Feest:1000 personen

Uitstekend voor

  • Bedrijfsfeest
  • Bedrijfsfestival
  • Feest
  • Festival bruiloft
  • Jubileum
  • Netwerkevenement
  • Teambuilding

Faciliteiten

  • (Kracht)stroom
  • (Stretch)tent
  • Barbecue
  • Heaters
  • Overkapping
  • Parasols
  • WiFi

Bestanden

  • Brochure_Mango_s_2025
  • Drankmenu_Mango_s

Tarieven van deze Ruimte

Één dagdeel vanaf € 2.000,00
Hele dag vanaf € 3.500,00
Margot de Boer Event Coördinator
  • Direct in contact met de locatie!
  • Geen extra kosten
Margot de Boer Event Coördinator
  • Direct in contact met de locatie!
  • Geen extra kosten

Ontdek meer

Cabana

Oppervlakte
25 m2
Capaciteit
10 tot 1000 personen

Buena Vista Social Club

Oppervlakte
75 m2
Capaciteit
10 tot 150 personen

Terras Mango's Beachbar

Oppervlakte
100 m2
Capaciteit
100 tot 1000 personen