Bohemian chique binnenruimte
- Oppervlakte110 m2
- Sfeer en uitstralingBohemian / Ibiza & Hotel Chic
Over
De lange mahoniehouten tafel biedt ruim plaats aan 14 mensen. Er zijn genoeg stopcontacten voor iedereen, er is een printer en een muziekinstallatie. Je kijkt uit over de tuin, de monumentale Zaanse huisjes aan de andere kant van het erf en het water. Zin om tussendoor even de tuin in te wandelen? Ja hoor, dat kan!
In de ruimte achter de vergadertafel vindt u de relaxlounge. Er zijn comfortabele plekken rondom de openhaard en links daarvan is een extra zitplek gecreëerd waar u wat meer en petit comité kunt zitten. Er is zelfs een kamerscherm waardoor u zich echt onbespied waant. Door het open en ronde karakter van de openhaard kan iedereen elkaar aan blijven kijken en met elkaar praten. U kunt de dag zelfs afsluiten met een kampvuursessie! Maar dan lekker binnen. Buiten in de tuin kan trouwens ook, rondom de vuurschaal.
De gehele ruimte beneden is 110 vierkante meter en leent zich uitstekend voor een gezellige borrel.
De keuken heeft twee ruime koelkasten, een wijnkoeler, twee ovens, een magnetron en een inductiekookplaat. En een afwasmachine uiteraard. U hoeft vandaag niet zelf af te wassen. U kunt hier zelf koken of eten meenemen of u maakt gebruik van een van onze cateraars!
Faciliteiten
Indeling & max. capaciteit
Uitstekend voor
- Borrel
- Brainstormsessie
- Brunch
- Diner
- Kick-off
- Podcast opname
- Private dining
- Productpresentatie
- Teambuilding
- Training
- Vergadering
- Verjaardagsfeest
- Workshop
Technische faciliteiten
- Beamer
- Digibord
- Geluidsinstallatie
- TV scherm
Livestream faciliteiten
- Scherm
- Standaard decor/inrichting