De Inrij

Gemiddelde beoordeling van 9,4 uit 10

Highlights

  • Oppervlakte120 m2
  • Sfeer en uitstralingLandelijk
  • VerdiepingBegane grond
Bekijk alle kenmerken

Over de ruimte

‘De Inrij’ is het deel waar vroeger de wagens stonden. Het is dan ook een langgerekt gebied in de schuur. De buitenmuur is aan deze zijde hoger om meer ruimte te creëren zodat wagens hoog geladen met goederen nog naar binnen konden.

Het gebied bestaat uit twee delen. Het eerste deel ligt naast ‘de Tas’ en word tijdens een feest vaak gebruikt om wat rustigere hoekjes te creëren waar gasten kunnen zitten. Ook leent het zich goed om ‘break-out’ settings op te stellen, waar deelnemers bijvoorbeeld na een presentatie in groepjes verder op het onderwerp kunnen verdiepen of brainstormen.

Mochten er flip-overs of whiteboards nodig zijn of wil je in een workshop met verf aan de slag en heeft de vloer wat extra bescherming nodig. We regelen het allemaal.
Het tweede deel ligt naast het ‘zwarte huisje’. Dit deel leent zich voor een dinersetting met een lange tafel of ronde tafels. Het is ook geschikt voor de pooltafel of als lounge hoek om even te kunnen ontspannen. Uiteraard kan ook hier een ‘break-out’ setting geplaats worden. 

In dit deel van de schuur kan via de zijdeur ook gemakkelijk een foodtruck naar binnen gereden worden.

Note: wij verhuren onze locatie maar aan één groep gasten tegelijkertijd vanwege het open karakter. Naar wens kan er gebruik gemaakt worden van de diverse gebieden binnen de locatie. De genoemde prijzen zijn dan ook voor huur van de gehele locatie.

Marite BargEvent Planner
  • Direct in contact met de locatie!
  • Geen extra kosten
Marite BargEvent Planner
  • Direct in contact met de locatie!
  • Geen extra kosten

Kenmerken





Ontdek meer

De Dorschvloer

Oppervlakte119 m2
Capaciteittot 100 personen
Tractor_Dorschvloer_Kerstsfeer_18-12-2024.jpg

De Inrij

Oppervlakte120 m2
Capaciteittot 50 personen
BrielseBoer_InrijBredeDeel_Picknickbanken.JPG

De Koestal

Oppervlakte81 m2
Capaciteittot 50 personen
Koestal_Yoga-Pilates-Event_Lekkernijen_2024-11-10.jpg

De Tas

Oppervlakte144 m2
Capaciteittot 200 personen
U-opstelling_TAS_20-11-24.jpg

Het Terras

Oppervlakte350 m2
Capaciteittot 200 personen
Landschapstafel - Brielse Boer - Low Res-26.jpg