De Koestal

Gemiddelde beoordeling van 9,4 uit 10

Highlights

  • Oppervlakte81 m2
  • Sfeer en uitstralingLandelijk
  • VerdiepingBegane grond
Bekijk alle kenmerken

Over de ruimte

Zoals de naam al aangeeft, is ‘de Koestal’ het gedeelte van de schuur waar vroeger het vee stond. De Koestal is gelegen aan de zijde van het terras en sluit binnen aan op het gebied ‘de Tas’. 
Het geraamte van de vroegere houten wand met daarin hangplanten, zorgt voor een wat geborgen gevoel. 
Door de vele stalramen valt een gezellig licht binnen. Fotografen zijn er dol op om daar mooie plaatjes bij te schieten. 
De langgerekte vorm biedt een ideaal onderkomen aan een lunch of dinersetting met een lange tafel. Een versprongen opstelling met rechthoekige of ronde tafels is ook mogelijk. 
Verder leent dit gebied zich voor ‘break-out’ opstellingen, presentatie van de catering bij bijvoorbeeld een wat informeler event of gezellige zitjes tijdens een viering van een bijzondere gelegenheid.  

Marite BargEvent Planner
  • Direct in contact met de locatie!
  • Geen extra kosten
Marite BargEvent Planner
  • Direct in contact met de locatie!
  • Geen extra kosten

Kenmerken





Ontdek meer

De Dorschvloer

Oppervlakte119 m2
Capaciteittot 100 personen
Tractor_Dorschvloer_Kerstsfeer_18-12-2024.jpg

De Inrij

Oppervlakte120 m2
Capaciteittot 50 personen
BrielseBoer_InrijBredeDeel_Picknickbanken.JPG

De Koestal

Oppervlakte81 m2
Capaciteittot 50 personen
Koestal_Yoga-Pilates-Event_Lekkernijen_2024-11-10.jpg

De Tas

Oppervlakte144 m2
Capaciteittot 200 personen
U-opstelling_TAS_20-11-24.jpg

Het Terras

Oppervlakte350 m2
Capaciteittot 200 personen
Landschapstafel - Brielse Boer - Low Res-26.jpg